Spravujme Třináctku společně
Třináctka je pro nás místem, kde žijeme, vychováváme své děti, staráme se o rodiče a prarodiče. Třináctka je náš domov a domov se musí spravovat, musíme se o něj starat, pečovat o věci, ale i lidi, kteří ho tvoří.


Stacks Image 486215
Stacks Image 486220
Naši zastupitelé na radnici Prahy 13 a další členové TOP 09 Praha 13 pracují na prosazení maxima možného z našeho programu. Mnoho prospěšných věcí pro občany lze prosadit také z opozičních lavic. Být opozicí pro nás neznamená jenom kritizovat co jiní dělají špatně. Snažíme se aktivně pracovat ve prospěch občanů Prahy 13. Naším hlavním mottem je být “AKTIVNÍ OPOZICÍ”.

Jsme v neustálém kontaktu s našimi kolegy ze Spojených sil pro Prahu, kteří jsou ve vedení hlavního města a pomáháme zajistit pro Prahu 13 co nejlepší podmínky, ať už se jedná o přímé investice, školství, zajištění dopravní obslužnosti, parkování, obecní byty a další.

Aniž bychom rezignovali na naší opoziční roli na radnici Prahy 13, podporujeme smysluplné a prospěšné návrhy koalice. Pro kvalitu života v naší městské části není rozhodující jestli se o něco pozitivního více zasloužila koalice nebo opozice. Důležitý je celkový přínos pro obyvatele Prahy 13 a jejich spokojený život.